145 - Table './agrobuc_agricultura/statistici' is marked as crashed and should be repaired
insert into statistici (data_ora,ip_address,url,referer,user_agent) values ('2014-04-23 22:24:50','184.73.52.98','agro-bucuresti.ro/grupe-studenti__/licenta_____________/biologie-fr__','','CCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/)')

Facultatea de Agricultura
Se încarcă pagina ...

Anunturi

Grupe studenţi - Specializarea Biologie

Anul universitar 2013 - 2014

 

ANUL I

 

GRUPA 1101-B

1. Badea Ş. Dana – taxă
2. Bălăceanu S. Alexandra Ramona
3. Busurcă A. Elena
4. Cernat I. Iuliana
5. Ciocodeică M. Maria
6. Condea N. Andreea Mădălina – taxă
7. Croitoru I. Mariana Mădălina – taxă
8. Fetic M. Florin – taxă
9. Florea V. Mihaela Cătălina – taxă
10. Gheorghe M. Teodora – buget prin glisare
11. Gioabă N. Cristina
12. Grădinaru D. Cătălina Andreea
13. Iordache I. Elena Roxana – taxă
14. Jeder A. Alexandra Camelia
15. Marin L. Mark Claudiu – taxă
16. Mitrache N. Ionela
17. Mocioiu V. Daniel
18. Moş F. Daniel
19. Neacşu D. Mihaela
20. Nejloveanu T. Cătălin Gabriel – taxă
21. Otilişteanu I. Georgiana – taxă – lista aşteptare M.V.
22. Petcu C. Mirel Georgian
23. Petre M. Ana Maria – taxă
24. Popa S. Adina Ioana
25. Radu N. Georgiana Bianca – taxă
26. Sandu I. Gabriela Miruna
27. Sima I. Raluca Elena
28. Şerban N. Ştefania Raluca – taxă – lista aşteptare M.V.
29. Teodoroiu-Vîrban G. Mihaela
30. Tudor S. Nicuşor Alexandru – taxă
31. Văncica V. Laura Emilia


GRUPA 1102-B

1. Bălan M. Alexandra – taxă
2. Bulibaşa I. Mădălina Cornelia
3. Căşaru R. Alina Mădălina
4. Ciobanu E. Georgiana Ionela – taxă
5. Cîra S. Andreea Mădălina – taxă
6. Coşar L. Ancuţa Florentina – taxă
7. Damian I. Alina Cătălina – taxă
8. Flămîndu V. Ana maria
9. Garvăn B. Nicolae Alexandru – taxă
10. Gimbir D. Oana Ştefania
11. Giuglan G. Irina Camelia
12. Grigoroşcuţă P. Mădălina Alexandra
13. Ivănuşi D. Ionela – taxă
14. Mihai M. Eliza Daniela
15. Miron Ş. Iulia Maria – taxă
16. Mocanu A. Angela Iuliana
17. Morărescu G. Mihai Lucian
18. Mozăceanu-Lafineur T. Andreea – taxă
19. Negoescu M. Maria Magdalena Ruxandra – taxă – lista aşteptare M.V.
20. Nicolae N. Nicoleta
21. Pană D. Marilena Denisa
22. Petcu I. Mădălina Andreea
23. Petrescu D. Amelia
24. Pricope V. Mădălina – taxă
25. Raicu D. Elena Andreea
26. Saveschi G. Alina Gabriela – taxă
27. Stoica M. Florentina Aurelia
28. Ştefan N. Adina Cornelia
29. Tîrîlă N. Costin
30. Ţăruş D. Georgiana Carmen – taxă

 


ANUL II

 

GRUPA 1201-B
1. Adam M. Iulian
2. Badurlă C. Carmen Alexandra
3. Bîidibă V. Ana Maria
4. Dragomir I. Mirela Ionela
5. Foanţă C. Ingrid Denisa
6. Ilie N. Oana Ştefania
7. Ivan S. Raluca Gabriela
8. Mircioagă D. Dan Alexandru
9. Mîţ I. Ionuţ Alexandru
10. Moroianu Ş. Ioana Monica
11. Oiţă G. Lavinia Anamaria
12. Petre G. Tincuţa Nicoleta
13. Robe A. Aura Oana
14. Săndoiu S. Andreea – TAXĂ
15. Stavăr D. Iulian
16. Toma Ş. Alin Iulian
17. Martin I. Irina – Moldova CPNV

 

GRUPA 1202-B

1. Anghel A. Diana Alexandra
2. Apostu M. Lavinia Mădălina
3. Badea C. Giulia
4. Băduceanu L. Mihăiţă
5. Căvescu V. Bianca Ionica
6. Drăghici A. Andreea Cătălina
7. Georgescu I. Maria
8. Knap M. Florin
9. Labeş C. Cristina Diana
10. Mitrofan M. Andreea Nicoleta
11. Nistor C. Marius Constantin
12. Paraschiv I. Bogdan Marian
13. Puşcaşu N. Sofia
14. Radu R. Adelina Gabriela – repetentă – taxă
15. Simion C. Alexandra Maria
16. Stroe G. Mădălina
17. Tudor S. Alina

 


Anul III


GRUPA 1301-B

1. Băicoianu Gh. Gabriela Alexandra
2. Bunbăcea I. Ionela Mădălina
3. Corbu M. Ionela Florentina
4. Dragne M. Nicolae Andrei
5. Ghile G. Ramona Mihaela
6. Iarca T. Claudiu Trandafir
7. Ionescu A. Mădălina Nicoleta
8. Lungu I. Ana Maria
9. Mihai (Terteci) I. Luminiţa Aurora – repetentă – taxă
10. Mitre M. Oana Marina
11. Năstase I. Roxana Florentina
12. Niţă I. Elena Corina
13. Păun I. Ionuţ Ştefan
14. Răţoiu M. Claudiu Ionuţ
15. Robe I. Mădălina
16. Stancu I.B. Raluca Silvia
17. Şeicărescu I. Petrişor Alexandru
18. Ştefan T. Petre Viorel
19. Tima S. George
20. Vasilescu M. Andreea Eugenia
 

GRUPA 1302-B

1. Anea (Coman) Gh. Gabriela Iuliana
2. Bucică M. Lucica Carmen
3. Ciufu I. Georgiana
4. Danciu E. Monica Ramona
5. Diaconu V. Laura
6. Găină A. Alina Mirela
7. Ilie F. Andreea
8. Manea I.V. Ana Maria
9. Mardare C. Cristina
10. Minea G. Alexandra Teodora
11. Năglăbeală D. Dumitru Alexandru
12. Nica C. Oana Florina
13. Onofrei M. Roxana Elena
14. Radu F. Pandeluţ Marius
15. Rezmeriţă D. Alexandra
16. Sterie D. Ioana Cătălina
17. Şipoş V. Sorina Georgiana
18. Ştefan M. Cristina Andreea
19. Trandafir S.M. Andreea Gabriela
20. Vasile Gh. Cristina Ştefania